Rozpoczynamy inwestycję w przedwojennej fabryce rowerów!

wizualizacja

W marcu 2014 r. przystąpiliśmy do budowy kompleksu mieszkalno-usługowego „Inventia” w Poznaniu przy ul. Kasprzaka 13. Niewątpliwym walorem wyróżniającym realizację jest historia tego miejsca. Tutaj mieściła się jedna z najbardziej znanych przedwojennych fabryk rowerów, której wspomnienie ożyje dzięki naszemu budynkowi.

Spółka Dom Handlowy Protea Sp. z o.o. której głównym udziałowcem jest Protea Development Sp. z o.o. wygrała przetarg na zakup działki położonej w Sosnowcu przy ulicy Piłsudskiego / 3 maja w sąsiedztwie dworca PKP. Spółka planuje w tym miejscu realizację wielkopowierzchniowego obiektu handlowego z częścią biurową.

Inwestycja składa się z 57 mieszkań 1,2 i 3 pokojowych wraz z miejscami garażowymi o łącznej powierzchni 2659,56m2 oraz 2 lokali użytkowych o łącznej powierzchni 1443,70.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: http://www.inventia-mieszkania.pl/

 


Inwestycja w Poznaniu przy ul. Polnej wchodzi w fazę projektu budowlanego.

szapo

Jesteśmy współrealizatorami kompleksu mieszkalnego wielorodzinnego z funkcją handlowo – usługową w parterze.

Wkrótce więcej szczegółów…


Dom Handlowy Protea Sp. z o.o. wygrywa przetarg na zakup działki położonej w Sosnowcu przy ulicy Piłsudskiego / 3 maja


Spółka Dom Handlowy Protea Sp. z o.o. której głównym udziałowcem jest Protea Development Sp. z o.o. wygrała przetarg na zakup działki położonej w Sosnowcu przy ulicy Piłsudskiego / 3 maja w sąsiedztwie dworca PKP. Spółka planuje w tym miejscu realizację wielkopowierzchniowego obiektu handlowego z częścią biurową.


Inwestycja Nowa Wilda w Poznaniu wchodzi w ostatnią fazę realizacji


Poznańska inwestycja Nowa Wilda przy ulicy Górna Wilda / Różana / Spadzista jest bliska zakończeniu. Inwestycja jest realizowana przez Terra Promessa Perfecta Sp. z o.o. Sp. k. spółkę powiązaną kapitałowo i osobowo z Protea Development Sp. z o.o i PBO Anioła S.A. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatnich wolnych lokali użytkowych i mieszkań w bardzo korzystnych cenach na stronie www.nowawilda.pl


Dom Handlowy Protea Sp. z o.o. zakończyła budowę pawilonu Biedronka w Koszalinie

Spółka Dom Handlowy Protea Sp. z o.o. której głównym udziałowcem jest Protea Development Sp. z o.o. zakończyła budowę pawilonu handlowego Biedronka w Koszalinie przy ulicy Gnieźnieńskiej / 4 marca 43/33


Dom Handlowy Protea Sp. z o.o. zakończyła budowę pawilonu handlowego Netto w Gdańsku

Spółka Dom Handlowy Protea Sp. z o.o. której głównym udziałowcem jest Protea Development Sp. z o.o. zakończyła budowę pawilonu handlowego Netto przy ulicy Kalinowej 8 w Gdańsku


Protea Development Sp. z o.o. zakończyła budowę pawilonu handlowego Netto w Aleksandrowie Kujawskim

Protea Development Sp. z o.o. zakończyła budowę pawilonu handlowego Netto w Aleksandrowie Kujawskim przy ulicy Gabriela Narutowicza


Protea Development kupiła działkę przy ulicy Kasprzaka w Poznaniu.

Protea Development kupiła w Poznaniu działkę położoną między ulicą Kasprzaka a Głogowską i jest w trakcie projektowania kompleksu biurowo – mieszkalno – usługowego.


Rozpoczęcie budowy Biedronki w Gorzowie Wielkopolskim.

Protea Development wystartowała z budową pawilonu handlowego Biedronka w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Żwirowej. Zakończenie prac przewidziane jest na wrzesień 2012 roku.


Otwarcie pawilonu Netto w Pniewach

W lutym 2012 roku nastąpiło otwarcie pawilonu handlowego Netto wybudowanego przez Protea Development w Pniewach przy ulicy Poznańskiej.